Vacature doktersassistente parttime
Praktijk Kerkelanden
Kerkelandenlaan 3h 1216 RN
Hilversum

Vacature doktersassistente

Voor onze gezellige, kleinschalige huisartsenpraktijk in Hilversum zoeken wij per 1 maart a.s. een gediplomeerd doktersassistent(e) voor 2 dagen per week. De donderdag als 1 van de werkdagen is daarbij zeer gewenst. Vind je het leuk om in een klein team te werken, ben je enthousiast en flexibel en denk je graag mee bij nieuwe ontwikkelingen binnen de praktijk (zoals de verdere implementatie van Lean)? Zo ja, dan pas je waarschijnlijk goed in ons team
Ons team bestaat uit 2 huisartsen, een huisarts in opleiding, 4 parttime assistentes, een POH- somatiek en een POH-GGZ.
De werkzaamheden bestaan o.a. uit: telefonische triage, baliewerkzaamheden, herhaalmedicatie verzorgen, elektronische post verwerken en het behandelen en controleren van patiënten op het assistentenspreekuur.
Wij bieden een veilige prettige werksfeer en stimuleren verdere persoonlijke ontwikkeling. Salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO-huisartsenzorg.
Graag je reactie voor 10 januari a.s. met CV naar t.a.v. J.J. Oosterink, huisarts
info@praktijkkerkelanden.nl